Jdi na obsah Jdi na menu
 


.::Příběh::.              

Tématem hry je narkomafie a organizace DEA. Hlavním protivníkem je Jihoamerická mafie především karteli z Kolumbie a částečně z Mexika.

   Všichni agenti v Jihoamerické centrále DEA byly brutálně zabiti. Nový drogový gang známý jako La Valeroda se stal nejsilnejší drogovou mafií v oblasti. Postupy, které k tomuto cíli vedou, jsou velmi brutální, s cílem zastrašit všechny případné odpůrce. Každý,kdo zkříží jejich cestu je bez milosti zlikvidován.

   Když všechny standardní postupy selhaly, DEA posílá svého nejlepšího
 agenta. Victor Sorbet je agent, který dostává speciální úkoly. Má odstranit bose gangu La Velehora a zničit tento drogový kartel. Jeho kolegové jsou členy proti drogového úřadu v Bogotě. Kapitán Carlos Enterador a nadpořučník Mia Rodriguez.

    Potkáte se s pouličními zabijáky, zloději, drogovými dealery, i s jejich vůdci. Budete bojovat i proti nejvyšším bosům, kteří stojí za veškerým děním. Cesta k dosažení konečné spravedlnosti bude dlouhá a klikatá, plná překvapení a zvratů, včetně zrady ve vlastních řadách. Objeví korupce, pomsta a dosažení konečné spravedlnosti. 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář